AXA SİGORTA BAYANLAR KUPAVOLEY'DE MADALYA, KUPA VE ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Editör 25 Mart 2019 10:41

Eczacıbaşı Vitra'nın şampiyonluğuyla tamamlanan 2018-2019 Voleybol Sezonu Axa Sigorta Bayanlar Kupavoley'de kupa, madalya ve ödüller sahiplerini buldu. 

Final karşılaşmasının en değerli oyuncusu seçilen Tijana Buskovic, ödülünü Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ'ın elinden aldı. 

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Fenerbahçe Opet takımına gümüş madalyalarını Axa Sigorta Finans Başkanı Christophe Knaub, TVF Milli Takımlarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert Üçoklar ve TVF Danışmanı Neslihan Demir Güler, ikincilik şiltini ise Axa Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı Firuzan İşcan takdim etti.

2018-2019 Voleybol Sezonu Axa Sigorta Bayanlar Kupavoley'i şampiyon olarak tamamlayan Eczacıbaşı Vitra takımına altın madalyalarını TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kurtalan Mumcu, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Alpaslan , Yönetim Kurulu Üyesi Zülfikar Gürcan; kupasını ise, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve Axa Sigorta CEO'su Yavuz Ölken takdim ettiler. 

 

 

 

 

 

Kaynak. Türkiye Voleybol Federasyonu

Etiketler
Yorumlar ()
Benzer Haberler